Important dates

Kurz z Harvard Business School již druhý semestr na VŠE! 🎓

Related pages

► O KURZU

První část kurzu je zacílená na prohloubení teoretických a praktických znalostí ohledně pokročilejších teorií financí podniku. Studenti jsou do velké míry vystaveni praktickému řešení problémů na základě vysvětlené teorie. Dotčeny jsou témata reální opce, teorie her a behaviorální teorie ve sféře financí podniku a strategické investiční rozhodování. Aplikace těchto pokročilých teorií na reálných příkladech studentům jasně odhaluje původ vzniku hodnoty v podnikových transakcích. Znalosti získané v první části kurzu studenti demonstrují vypracováním odborné eseje.

Druhá část kurzu je zaměřena na prohloubení praktických znalostí. Studenti vypracují projekt korporátní transakce (M&A deal), který budou prezentovat před hodnotící komisí složenou z odborníků z praxe.

Předmět je partnersky vyučován na Harvard Business School, Erasmus University in Rotterdam a Princeton University.

Více o kurzu najdete v sylabu předmětu 1FP430: goo.gl/o4K8Rw

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► JAK SE PŘIHLÁSIT

Kurz je určen pro studenty VŠE. Kurz si můžete zapsat přímo v INSIS.

Veškeré otázky rádi zodpovíme na info@isti.cz