Important dates

Events & Conferences

M.Jindra (partner EY): Jak zvýšit svoji kvalifikaci ve financích
3. 5. 2017 18:00 Vysoká škola ekonomická, RB 211
Ing. Marek Jindra vystudoval účetnictví a finanční řízení a oceňování podniků na VŠE v Praze a inženýrské studium na Staffordské a Antverpské univerzitě v oboru mezinárodní obchod a evropská integrace. Od léta loňského roku je v pozici partnera vedoucím týmu oceňování a finančního modelování ve společnosti Ernst & Young. V letech 2006–2008 působil v londýnské pobočce této firmy. V roce 2010 získal doktorát v oboru oceňování aktiv. V červnu roku 2012 byl zvolen prezidentem CFA Society Czech Republic.

Microsoft: Leadership v digitálním světě - Biljana Weber
21. 3. 2017 19:45 Vysoká škola ekonomická, Vencovského aula

Institute of Strategic Investments has prepared for you an interesting presentation hosted by GM Microsoft SK&CZ, Biljana Weber who received a prestigious awards: Top 25 Women of Czech business 2014, Microsoft Chairmen Award 2012, Arthemida and the others. As she is saying: "I am at my best when driving cultural change in an organisation with high focus on inspiring people through compelling vision and clear communication and, as a result, together delivering strong business impact and growth. I believe in inclusion and diversity and in empowering people to achieve their full potential."

Detail události

The World after Brexit and Trump? (Free Market Road Show)
16. 3. 2017 15:00 Vysoká škola ekonomická, RB 101
  Our time is one of enormous uncertainty. A time when the unthinkable happens - with increasing frequency. Huge questions need answers! What will Brexit mean for the future of the European Union? What does the ‘unthinkable’ election of Donald Trump bode for upcoming elections across Europe? Are we witnessing a global uprising against the political elite? In a world where election results can be influenced by technical interventions, how much freedom are we willing to give up for our security? Leading economists, libertarians, investors and political analysts will assemble for an afternoon of lively debate! Register now to secure your place.

Detail události

McKinsey on Valuation (T. Karakolev)
15. 3. 2017 16:15 Vysoká škola ekonomická, RB101
  Mr. Karakolev, Senior Corporate Finance Expert of the McKinsey & Company, will deliver a comprehensive guide to a business valuation.

Detail události

paní Eliška Hašková Coolidge: Kam směřuje nyní USA? a co to pro nás znamená?
22. 2. 2017 19:45 Vysoká škola ekonomická, RB 101
  ISTI zahajuje letní semestr přednáškou paní Elišky Haškové Cooledge a to na téma Amerika, politika a naše budoucnost. Její přednáška bude zaměřena na současnou politickou situaci v Americe, která je natolik kontroverzní, že pro vytvoření si svého názoru je diskuze nutná. Z ekonomického i společenského hlediska je toto téma nesmírně zajímavé a může mít vliv na nás na všechny. Ztrácíš ponětí, kam směruje Amerika? Přijďte si poslechnout názor a diskutovat na toto téma s nejpovolanější dámou v ČR - paní Eliškou Haškovou Coolidge s 18ti letou praxí v Bílém domě!

Pavel Čmelík: Od Morgan Stanley k hračkám Hamleys
29. 11. 2016 19:45 Vysoká škola ekonomická, RB 209
Pan Čmellík nás seznámí nejen se svým životním příběhem, kdy po kariéře u Morgan Stanley, Arthur D. Little a Deloitte se rozhodl pro vlastní business s Hamleys a T.M.Lewinem ale především nás seznámí s business case a svým rozhodováním souvisejícím s vybudováním největšího hračkářsrví ve Střední Evropě - Hamleys. Po studiu v letech 1996 - 2003 na Západočeské univerzitě v Plzni a Central European University v Budapešti získal Pavel Čmelík bohaté zkušenosti v oblasti consultingu a investment bakingu ve vůdčích společnostech trhu jako Morgan Stanley, Deloitte či Arthur D. Little. V roce 2012 však došlo k nečekané změně v jeho zaměření, když úspěšně předsvědčil zástupce značky T.M.Lewin k otevření prvního obchodu v celé kontinentální Evropě. V roce 2016 otevřel největší hračkářství ve Střední Evropě na pražských Příkopech.

Detail události

Pavel Streblov: Masarykovo nádraží - jak to vidí Penta?
9. 11. 2016 19:45 Vysoká škola ekonomická, RB 209
Jménem Klubu investorů a Institutu strategického investování Fakulty financí a účetnictví vás srdečně zveme na naší další přednášku s investičním guru z Penty! Budeme se zabývat jednou z nejikoničtějších real estate projektu Penty, kterou je revitalizace komplexu Masarykova nádraží, navržená světoznámou architektkou Zahou Hadid.

T. M. Lewin - Night Shopping pro Institut Strategického Investování
8. 11. 2016 20:00 T.M.Lewin prodejna v nákupní pasáží Myslbek
Institut Strategického Investování Vás srdečně zve na Night Shopping v T.M.Lewin! Součástí programu je welcome drink, odborná přednáška na téma: Profesionální Image s business stylistou T.M.Lewin a volný shopping pro příznivce Institutu Strategického Investování s akcí 2+1 nebo slevou 20% na nezlevněné zboží. Registrace nutná na emailu david.mazacek@isti.cz.

Řízení investic v Pentě
17. 10. 2016 19:40 Vysoká škola ekonomická v Praze, RB 209
Klub investorů ve spolupráci s Institutem strategického investování Fakulty financí a účetnictví VŠE pro Vás pořádá exkluzivní událost, kde budete mít možnost setkat se s odborníky ze společnosti Penta Investments. Přednáška je pořádána s podporou Fakulty financí a účetnictví VŠE. Vystoupí zde Igor Marković, který působí v Real estate division a Jan Kocián, jenž se specializuje na Private equity. Pokud vás láká investování a rádi byste se dozvěděli více a nejlépe od těch nejlepších z nejlepších, jistě si nenechte tuto akci ujít.

Nemovitosti: Soukromý vs. Veřejný sektor
7. 4. 2016 17:50 Vysoká škola ekonomická v Praze
Přednáška o vlivu soukromého sektoru na urbanismus a územní plán.